alena holotová - svg xml  3Csvg 20viewBox 3D 220 200 20560 20746 22 20xmlns 3D 22http 3A 2F 2Fwww - Alena Holotová - photo

Alena Holotová

Riaditeľ kancelárie - Humenné v Diamond Reality

  • Obsluhované oblasti: Humenné

O nás Alena Holotová

Moje meno je Alena Holotová, žijem v rodinnom dome v blízkosti Humenného, som matkou, manželkou, babičkou a profesionálnou realitnou maklérkou.

K rozhodnutiu pracovať v tejto mimoriadne náročnej oblasti, ma doviedol silný vzťah k práci s ľuďmi, rovnako aj moje hobby a tým je design interiéru.

V predchádzajúcom profesijnom živote som mala možnosť pracovať v oblasti kultúry, obchodu a služieb.

Realitnej činnosti sa venujem od roku 2016. Každodennou praxou so 100 percentným nasadením a 16 hodinovou pracovnou dobou som sa veľmi rýchlo stala najúspešnejším realitným maklérom s najväčším počtom predajov nehnuteľností v našom regióne, za čo som bola ocenená cenou MAKLÉR ROKA 2018 a tiež MAKLÉR ROKA 2019.

Svoju prácu som povýšila na pomoc ľuďom. Okrem kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, ktoré sú platenou službou, vykonávam v tejto oblasti aj odborné poradenstvo, ktoré poskytujem bezplatne.

V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického, katastrálneho a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja nehnuteľností. Svojich klientov zbavím neistoty, rizika a množstva vybavovačiek, prenesením na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese ich v plnej miere zastúpiť.

Triediť podľa:

No listing found.

0 Preskúmanie

Triediť podľa:
Zanechajte recenziu

Zanechajte recenziu

Porovnajte inzeráty

Porovnaj