bc. ladislav Šosták - svg xml  3Csvg 20viewBox 3D 220 200 20768 201230 22 20xmlns 3D 22http 3A 2F 2Fwww - Bc. Ladislav Šosták - photo

Bc. Ladislav Šosták

Realitný maklér v Diamond Reality

  • Obsluhované oblasti: Košice

O nás Bc. Ladislav Šosták

Moje meno je Ladislav Šosták a v spoločnosti Diamond Reality pracujem vyše 1,5 roka. Za túto relatívne krátku dobu som našiel nový domov vyše 40 klientom. 

Počas môjho doterajšieho života som sa profesionálne venoval futbalu, pričom mojim jediným cieľom bolo dostať sa do najvyššej Slovenskej ligy. Cesta za cieľom bola dlhá a náročná, ale dosiahol som to, čo som vždy chcel.

S rovnakými ambíciami prichádzam do sveta nehnuteľností. S cieľom stať sa jedným z najlepších realitných maklérov. Śport ma naučil byť cieľavedomý, nevzdávať sa a neustále na sebe pracovať. Rovnaké vlastnosti si beriem aj do realít, kde sa snažím svojim klientom venovať individuálne, s cieľom naplnenia ich požiadaviek. Veľmi dôležitá je pri mojej práci otvorená a ľudská komunikácia s klientmi, ktorá z nich robí mojich priateľov. 

Práca realitného makléra ma veľmi baví a preto neustále vymýšľam nové metódy, ktoré by mohli zefektívniť predaj nehnuteľnosti. Myslím, že aj vďaka využívaniu najmodernejších predajných postupov vždy dosiahnem maximálne výsledky a spokojnosť u mojich klientov.  

Triediť podľa:

No listing found.

0 Preskúmanie

Triediť podľa:
Zanechajte recenziu

Zanechajte recenziu

Porovnajte inzeráty

Porovnaj