bc. peter Žák - svg xml  3Csvg 20viewBox 3D 220 200 20600 20910 22 20xmlns 3D 22http 3A 2F 2Fwww - Bc. Peter Žák - photo

Bc. Peter Žák

Realitný maklér v Diamond Reality

  • Obsluhované oblasti: Bratislava

O nás Bc. Peter Žák

Moje meno je Peter Žák, v Bratislave žijem už 15 rokov a som podnikateľom v oblasti stavebníctva a zároveň profesionálnym realitným maklérom.

K rozhodnutiu pracovať v tejto mimoriadne náročnej oblasti, ma doviedol silný vzťah k práci s ľuďmi, rovnako aj moje hobby a tým je práca na rôznych stavebných projektoch.

V predchádzajúcom profesijnom živote som mal možnosť pracovať v oblasti financií, personálneho manažmentu a stavebnej činnosti.

Mojou devízou je 100 percentné nasadenie od začiatku až po úspešné naplnenie požiadaviek mojich klientov. Nevidím problémy ale výzvy, a nevzdávam sa pri prvom možnom probléme. Okrem kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, ktoré sú platenou službou, vykonávam aj odborné poradenstvo v oblasti stavebníctva a rekonštrukcií domov a bytov.

V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického, katastrálneho a hypotekárneho som pripravený riešiť všetky otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja nehnuteľností. Mojou prioritou je mať spokojných klientov, ktorých zastúpim a zbavím neistoty, rizika a množstva vybavovačiek.

Triediť podľa:

No listing found.

0 Preskúmanie

Triediť podľa:
Zanechajte recenziu

Zanechajte recenziu

Porovnajte inzeráty

Porovnaj