ing. bernardína beneová - svg xml  3Csvg 20viewBox 3D 220 200 20560 20746 22 20xmlns 3D 22http 3A 2F 2Fwww - Ing. Bernardína Beneová - photo

Ing. Bernardína Beneová

Riaditeľ kancelárie - Nitra v Diamond Reality

  • Obsluhované oblasti: Nitra

O nás Ing. Bernardína Beneová

Moje meno je Ing. Bernardína Beneová. Som matkou, manželkou, realitnou maklérkou a hypotekárnou špecialistkou. Dlhé roky som pôsobila ako učiteľka ekonomických predmetov na strednej škole. Nebolo to však moje skutočné poslanie. Osud ma zavial do realitného biznisu a v tejto práci som sa našla. Realitám sa venujem na plný úväzok, inak to ani nejde, skúšala som to.

Byť sprostredkovateľom pri predaji, prenájme a kúpe nehnuteľnosti si vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti, manažérskych schopností, flexibility a empatie. Spokojnosť na tvárach zákazníkov však za to stojí. Klienti nekupujú nehnuteľnosti každý deň, preto sa im snažím celý tento proces zjednodušiť, uľahčiť a minimalizovať stresy okolo kúpy.

Mám za sebou stovky úspešných obchodov, predala som nehnuteľnosti za niekoľko miliónov eur a hlavne som našla domov pre mnohých spokojných klientov. Moja práca je mojim poslaním a prináša mi radosť a pocit užitočnosti.

Realitní makléri ponúkajú nehnuteľnosti, no ja predávam domov.

Triediť podľa:

No listing found.

0 Preskúmanie

Triediť podľa:
Zanechajte recenziu

Zanechajte recenziu

Porovnajte inzeráty

Porovnaj