mgr. dana Šárošiová - svg xml  3Csvg 20viewBox 3D 220 200 20300 20300 22 20xmlns 3D 22http 3A 2F 2Fwww - Mgr. Dana Šárošiová - photo

Mgr. Dana Šárošiová

Realitný maklér v Diamond Reality

  • Obsluhované oblasti: Košice

O nás Mgr. Dana Šárošiová

Moje meno je Dana Šárošiová. Ponúkam Vám komplexné služby v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti. V práci realitnej agentky vidím možnosti, ako Vám pomôcť pri tomto náročnom procese a zároveň príležitosť ako využiť moje schopnosti a skúsenosti, ktoré som rokmi nadobudla. Dlhodobo sa venujem práci s ľuďmi, nechýba mi obchodný duch a rada prijímam nové výzvy. Snažím sa o budovanie dlhodobej dôvery v moju prácu, úprimne sa zaujímam o potreby, očakávania klientov, a rada poradím.

Mojim cieľom je predať Vašu nehnuteľnosť k Vašej spokojnosti, bez zbytočných stresov a za najvyššiu možnú cenu na trhu. K tomu využívam najmodernejšie predajné metódy, ktoré výrazne zefektívňujú a urýchľujú celý proces. S mojim tímom pripravujeme profesionálne fotografie, videá a 3D virtuálne prehliadky, vďaka ktorým sa môže záujemca o kúpu v pokoji poprechádzať po nehnuteľnosti z pohodlia svojho domova. Na obhliadku prichádza už len vážny záujemca a tým šetríme Váš čas. U nás máte všetko pod jednou strechou, keďže spolupracujeme s kolegami z odboru právneho, katastrálneho a hypotekárneho. Najväčším úspechom je pre mňa spokojný klient, ktorý ocení moju prácu a šíri ďalej pozitívne referencie.

Triediť podľa:

No listing found.

0 Preskúmanie

Triediť podľa:
Zanechajte recenziu

Zanechajte recenziu

Porovnajte inzeráty

Porovnaj