mgr. patrik janok - svg xml 3Csvg 20viewBox 3D 220 200 20550 20570 22 20xmlns 3D 22http 3A 2F 2Fwww - Mgr. Patrik Janok - photo

Mgr. Patrik Janok

Realitný maklér v Diamond Reality

 • Obsluhované oblasti: Košice

O nás Mgr. Patrik Janok

Najviac fascinujúcou vecou na živote je súhra maličkosti, ktoré prinášajú veľkú zmenu .
/ autor Patrik Janok /

Volám sa Patrik Janok, žijem s manželkou a deťmi v rodinnom dome v Košiciach. Mám humanitné vzdelanie. Vo svojom živote som pôsobil v rôznych oblastiach, od remeselnej činnosti, veľkoobchodu až k sprostredkovaniu predaja.
Čo ma priviedlo k práci realitného makléra? Je to práca s ľuďmi. Za každým klientom nevidím len províziu, ale jeden ľudský príbeh. Každý obchodný prípad totiž vychádza zo životnej zmeny klienta. Narodenie nového človiečika vedie rodičov k hľadaniu nového bývania. Naopak odchod milovanej osoby vedie k dedičským konaniam a predaju nehnuteľnosti. Investičné prípady zase v sebe majú nádych úspechu a nových možností. Túžba po prírode a tichu vedie ku kúpe nehnuteľností na rekreáciu.
V mojej práci považujem dobrú komunikáciu medzi ľuďmi za základ všetkého.
V oblasti nehnuteľností vám profesionálne pomôžem predať, či prenajať vašu nehnuteľnosť za čo najvýhodnejšiu cenu.
Tradičnú realitnú prácu prispôsobujem duchu doby.
Využívam najmodernejšie predajné postupy a tým dosiahnem maximálne výsledky a spokojnosť mojich klientov.
Mojim klientom pomôžem cez dobrého finančného poradcu, právnika, poisťovateľa nehnuteľnosti, fotografa. Poradím ako urobiť chatu, byt, či rodinný dom atraktívnejším na bývanie či zvýšenie ceny nehnuteľnosti.

A samozrejme … rád sa od klientov naučím zas niečo nové aj ja sám.

Triediť podľa:

No listing found.

2 Recenzie

(5 z 5)
Triediť podľa:
Zanechajte recenziu
 • thumb

  Miroslav Bielik

  Nemám nijaké skúsenosti s maklérmi, preto ani nemôžem porovnať prácu “môjho” makléra, p. P. Janoka s inými. Môžem vydať svedectvo iba o tom, ako som celé to obdobie predaja môjho pôvodného bytu a zároveň kúpu nového prežíval osobne.
  Ak by tu bola nejaká stupnica hodnotenia od 1-10 možných maximálnych bodov, potom by som p. Janokovi dal po každej stránke plný počet bodov. Či zohľadňujem jeho profesionálny, alebo ľudský prístup, jeho osobnostné kvality, flexibilitu, čo sa týka nastavenia ceny bytu a potom manipulácie ňou, bol som nadmieru milo prekvapený a spokojný.
  Prajem, aby vaša spoločnosť mala čo najviac takýchto maklérov, oddaných veci celou svojou bytosťou.
  S poďakovaním a srdečným pozdravom: Miroslav Bielik

 • thumb

  Mgr.Patrik Janok realitný maklér

  Nedá mi, sa nepoďakovať, za ochotu a rýchle vyriešenie môjho problému s prenájmom bytu na KVP. Bola som veľmi spokojná s prácou vášho makléra Mgr. Patrika Janoka. Stretla som sa so serióznym jednaním, príjemným vystupovaním, priateľským a ľudským prístupom. Želám Vám veľa spokojných klientov, tak spokojných ako ja. Ďakujem Vám!

Zanechajte recenziu

Porovnajte inzeráty

Porovnaj