Mezonetové bývanie v obci Drienovská Nová Ves

, Prešov, Prešovský kraj, Prešov, Slovensko
Predaj
, Prešov, Prešovský kraj, Prešov, Slovensko

Prehľad

ID inzerátu: G-50357
 • 4 izbový byt, Byt
 • Typ nehnuteľnosti
 • 1
 • Kúpeľňa

Adresa

 • Mesto Prešov
 • kraj Prešovský kraj
 • Oblasť Prešov
 • Krajina Slovensko

Popis

NIDUM – projekt moderného mezonetového bývania, prepája výhody bytu a domu. Účelne navrhnuté viladomy poskytujú súkromie ako v rodinnom dome a bezstarostné bývanie ako v byte. Pre rezidentov sú zabezpečené kompletné služby a správa celého objektu.

Súkromná rezidenčná štvrť NIDUM je umiestnená v objatí zelene, v kľudnom prostredí vhodnom aj pre rodiny s deťmi. Má bezkonkurenčnú polohu medzi dvomi veľkými mestami – len 8 minút od Prešova a 16 minút od Košíc. Na dosah je blízke autobusové a vlakové spojenie (5 min chôdze).

Očaria Vás vzdušné a priestranné bývanie s nadštandardnou rozlohou až 125 m2. Interiér je rozvrhnutý na dvoch nadzemných podlažiach do 5 izieb. Na prízemí sa nachádza rozsiahly priestor spájajúci kuchyňu, jedáleň a obývaciu izbu s moderným otvoreným stropom. Obývacia izba je presvetlená dominantnou 3,5 m vysokou presklennou stenou, cez ktorú je prístupná priestranná terasa s rozlohou 20 m2 predurčujúca zažitie príjemných okamihov. Na prízemí sa ďalej nachádza spálňa so šatníkom, kúpeľňa a chodba. Na poschodí môžete okrem dvoch izieb a samostatného WC využívať aj luxusnú galériu s priamym výstupom na balkón o veľkosti 3 m2, ktorý je ďalším neoceniteľným doplnkom ku komfortnému bývaniu.

Mezonetové byty sa predávajú v stave holobyt. V cene je zahrnuté: betónové základové pásy a železobetónová doska, vnútorné deliace steny – 175 mm s akustickou vrstvou izolácie, strešná krytina, oceľové schodište s drevenými nášľapmi, zatepľovací systém EPS NEO hr. 160 mm, plastové okná 7-komorové s izolačným trojsklom s plastovým
distančným rámikom, plastové dvere 7-komorové – výška 2 110 mm

Viac na: https://www.zoznamrealit.sk/ponukame-na-predaj-rodinne-domy-v-obci-ruskov-632001

TOP výhoda: 2 parkovacie miesta hneď na Vašom dvore, ktoré sú Vašim vlastníctvom a NAVYŠE ich máte v cene mezonetu. Parkovanie je zabezpečené aj pre Vaše návštevy v rámci areálu. Vychutnáte si voľný čas v rezidenčnom parku alebo na detskom ihrisku či multifunkčnom ihrisku. V rámci rezidenčných služieb si, napríklad, oddýchnete vo wellness, postaráte sa o svoje telo vo fitness alebo si zapožičiate e – bike, či zahrajete tenis, prípadne využijete ostatné príťažlivé služby z portfólia.

Jedinečné bývanie v rezidencii NIDUM. REZERVUJTE si Váš mezonet. TERAZ za EXTRA výhodnú uvádzaciu cenu: od 159.900,- eur do 174.900,- eur.

S kúpou modernej novostavby okrem zabezpečenia nadštandardných služieb a dvoch parkovacích miest ešte prekvapenie navyše jedinečný bonus.

TOP BONUS: Exkluzívne balíky zostavené slovenskými osobnosťami – úspešnými umelcami (odborníkmi v oblasti, ktorej sa venujú), špeciálne pripravené iba pre projekt NIDUM a pre Vaše komfortnejšie bývanie v NIDUM-e.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s predajom nehnuteľnosti….. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č.: 0903654343 – Nikola Janoková – certifikovaný realitný maklér NARKS.

Detaily

Aktualizované dňa 23 januára, 2022 v 3:12 pm
 • ID inzerátu: G-50357
 • Kúpeľňa: 1
 • Typ nehnuteľnosti: 4 izbový byt, Byt
 • Stav nehnuteľnosti : Predaj

Ďalšie detaily

 • Mesačné náklady:

Naplánujte si prehliadku

Vaše informácie

Podobné nehnuteľnosti


Subjekt Webnetic s. r. o. nenesie žiadnu zodpovednosť v súvislosti s informáciami uvedenými v inzercii.

Porovnajte inzeráty

Porovnaj
CASSOVIA REALITAS
 • CASSOVIA REALITAS