NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V MESTSKEJ ČASTI, ŠEBASTOVCE

 • 289 000€
Harmančeková, Košice - mestská časť Šebastovce, Slovensko, , Slovensko
Predaj
Harmančeková, Košice - mestská časť Šebastovce, Slovensko, , Slovensko
 • 289 000€

Prehľad

ID inzerátu: G-56921

Adresa

 • Adresa Harmančeková
 • Mesto Košice - mestská časť Šebastovce
 • kraj Slovensko
 • Krajina Slovensko

Popis

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj krásny 4 izbový rodinný dom v mestskej časti Košíc, v Šebastovciach.

>>>VIDEOOBHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/bDFyJ-_nFGE

>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=5HXSeZRrGUc

Ide o 100ročný váľkový dom, ktorý za posledné roky prešiel masívnou rekonštrukciou a momentálne je z neho krásny moderný dom. Najväčšou zmenou prešiel dom pred 5 rokmi, kedy sa pribudovala nadstavba a získali sme 2 detské izby a kúpeľňu na poschodí. Váľkové je teda len prízemie a poschodie je samozrejme už z modernejších materiálov, t.j. kváder. Pred 5 rokmi sa kompletne vymenila strecha, vrátane krovu a krytiny. Pri rekonštrukcií sa zaizolovali taktiež aj základy, aby nedošlo k zbytočného vlhnutiu domu. Dnes už vonkajšia fasáda nielen že vyzerá dobre, ale vďaka zatepleniu aj bezpečne chráni dom od zimy. Zima vám rozhodne nebude v celom dome vďaka novému plynovému kotlu a počas rekonštrukcie sa na prízemí zrealizovalo aj podlahové kúrenie. Na poschodí už detské izby a kúpeľňu vyhrievajú radiátory.

Samotný dom disponuje podlahovou plochou 180m2. Do dvora sa dostanete cez veľkú elektrickú bránu, čo je príjemným komfortom, keď nemusíte zakaždým vystupovať z auta, aby ste si otvorili a zase zavreli bránu. Na dvore sú vybudované 2 altánky s privedenou elektrikou a tak si môžete v altánku pokojne pozrieť aj večerný film. Výhodou je rozhodne aj vlastná studňa, ktorá je plne funkčná, avšak dom je momentálne napojený na obecný vodovod. V zadnej časti domu je technická miestnosť a polovica domu je podpivničená s krásnymi klenbovými stropmi. Po vstupe do domu sa ocitnete v zádverí a priamo pred vami je kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Po ľavej strane je hlavná spálňa s veľkou šatníkovou skriňou a sadrokartónovými podhľadmi, ktoré vyzerajú naozaj skvelo.

Na druhej strane domu sa nachádza hlavná časť domu, ktorou je obývačka prepojená s kuchyňou. Táto miestnosť je rozhodne najvyužívanejšou časťou domu a nie je sa čo čudovať. Hneď pri vstupe vás prekvapí veľký otvorený priestor s krásnou kuchynskou linkou, plne vybavenou spotrebičmi zn. Whirpool. Uprostred kuchyne je masívny jedálenský stôl, kde si vychutnáte obed s rodinou. Z obývačkovej časti je východ cez francúzske okno na dvor a práve tieto okná presvetľujú celú miestnosť. 1. poschodie má rovnakú dispozíciu a teda v strede je kúpeľňa s vaňou a WC a po oboch stranách sú priestranné detské izby. Z jednej z nich je východ na balkón, z ktorého máte možnosť vidieť celú Harmančekovú ulicu, na ktorej sa dom nachádza. Uvidíte aj prichádzajúci či odchádzajúci autobus MHD, ktorého zastávka je len pár metrov od domu. O pár metrov ďalej je skvelá reštaurácia a kaviareň Bonaparte.

Je napojený na obecnú vodu a kanalizáciu, na dvore máte vlastnú studňu. Ak by ste chceli, je možné v celom dome ponechať aj všetky kusy nábytku, ktoré je možné vidieť na fotkách. Cena tohto domu je 289 000 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak hľadáte dom, ktorý je okamžite pripravený na bývanie, tak ste ho práve našli.

Detaily

Aktualizované dňa 26 septembra, 2021 v 6:22 pm
 • ID inzerátu: G-56921
 • Cena: 289 000€
 • Stav nehnuteľnosti : Predaj

Ďalšie detaily

 • Mesačné náklady:

Naplánujte si prehliadku

Vaše informácie

Podobné nehnuteľnosti


Subjekt Webnetic s. r. o. nenesie žiadnu zodpovednosť v súvislosti s informáciami uvedenými v inzercii.

Porovnajte inzeráty

Porovnaj
Diamondreality
 • Diamondreality