NA PREDAJ CELOROČNÁ CHATA V KRÁSNOM PROSTREDÍ, MALÁ IDA

 • 245 000€
Nemá, Malá Ida, , , Slovensko

Prehľad

ID inzerátu: G-61682
 • 200

Adresa

 • Adresa Nemá
 • Mesto Malá Ida
 • Krajina Slovensko

Popis

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj krásnu celoročne obývateľnú chatu v kat. území Malá Ida. 

>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/3ZedOBOJmOY

>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=XEi95HUtbVQ

Nie je to len chata, je to miesto, ktoré už dlhoročne obýva jedna rodina a tak je zrejmé, že ponúka všetko potrebné na plnohodnotný život. Len si predstavte príchod domov z práce, kde vás čakajú vaše deti, z dvora na vás vybehnú vaše psy a vy sa ocitnete na samote, na mieste, kde môžete úplne vypnúť. A nemyslite si, že sa chata nachádza v pustom lese ďaleko od civilizácie. Len 200m od chaty je vodná nádrž Bukovec a 3km vzdialená je obec Malá Ida. V Optime ste autom za necelých 10 minút.

Samotná chata stojí na pozemku s výmerou 200m2 a dá sa povedať, že je postavená skoro na rovine. Ku chate sa dostanete miernym svahom z hlavnej cesty po betónovej ceste priamo ku garáži, kam si bezproblémov zaparkujete svoje auto. Preto nebude žiaden problém sa dostať domov ani v najtuhšej zime. Od hlavnej cesty je celý pozemok ohraničený bránou. Okrem pozemku s výmerou 200m2 sa využíva aj značná časť lesa a ostatných častí, ktorú si majitelia prispôsobili, čo mu vlastník lesov povolil. 

Chata je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá prebehla približne pred 7 rokmi. Pri tejto rekonštrukcii sa zabezpečilo to, aby tu nič nechýbalo. Výmena strechy, okien, el. rozvodov, sadrokartónové stropy, rekonštrukcia altánku za domom a terasy pred domom, zateplenie fasády, výmena podláh, zárubní, mohol by som vymenovať úplne všetko. Dnes tejto chate nechýba nič. Chata je napojená na vlastnú studňu, elektriku a žumpu. 

Úžitková plocha chaty je 120m2 a dispozične sa skladá na prízemí z veľkej obývačky s jedálňou, s výmerou 40m2, kuchyňou, kúpeľňou a hlavnou spálňou. Na poschodí sa nachádzajú 2 spálne so vstavanými skriňami a balkónom. Celý dom je vykurovaný krásnou kachľovou pecou v obývačke a novou kachľovou pecou na poschodí. Internet je riešený wifi routerom, konkrétne sa aktuálne využíva Orange pripojenie. 

Chata sa predáva z veľkej časti s nábytkom. Cena tejto celoročne obývateľnej chaty je 245 000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, kontaktujte ma na číslo 0911 337 969

Detaily

Aktualizované dňa 26 septembra, 2021 v 6:18 pm
 • ID inzerátu: G-61682
 • Cena: 245 000€
 • Veľkosť nehnuteľnosti: 200 m²
 • Stav nehnuteľnosti : Predaj

Ďalšie detaily

 • Mesačné náklady:

Naplánujte si prehliadku

Vaše informácie

Podobné nehnuteľnosti


Subjekt Webnetic s. r. o. nenesie žiadnu zodpovednosť v súvislosti s informáciami uvedenými v inzercii.

Porovnajte inzeráty

Porovnaj
Diamondreality
 • Diamondreality