NA PREDAJ RODINNÝ DOM V KRÁSNOM PROSTREDÍ, KRÁĽOVCE

  • 212 000€
, Kráľovce, Slovensko, , Slovensko

Prehľad

ID inzerátu: G-56713

Adresa

  • Mesto Kráľovce
  • kraj Slovensko
  • Krajina Slovensko

Popis

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj uzavretú hrubú stavbu v perfektnom prostredí len 10km od Košíc v obci Kráľovce. 

>>>VIDEOOBHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/n6UnvlufCX4

>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=Y23BMupaFyx

Ak už hľadáte veľký dom len pre seba, alebo ste sa rozhodli bývať s rodičmi a zároveň mať to svoje súkromie, v oboch prípadoch si prídete na svoje pri tomto dome. Dom je možné vďaka svojej veľkej úžitkovej výmere (260m2) rozdeliť na 2 bytové jednotky, z ktorých môže byť každá úplne samostatná s vlastným vchodom. 

Dispozícia: Prízemie: garáž, technická miestnosť, chodba, samostatné WC, kúpeľňa, 4x izba, z ktorej jednu môžete prerobiť na kuchyňu

                  1. poschodie: samostatný vchod, chodba, samostatné WC, kúpeľňa, 2x izba, obývačka s kuchyňou, práčovňa/komora

Nejde len o obyčajnú hrubú stavbu, ale prepracovaný projekt, ktorého cieľom bolo dosiahnuť čo najnižšie náklady na bývanie a tak je dom postavený z kvalitných materiálov. Dom je postavený na základovej platni, ktorá eliminuje tzv. sadanie ktorejkoľvek časti domu a zateplenie základov znemožňuje vznik tepelných mostov. Vápennopieskové tehly sú materiálom, z ktorého je celý dom postavený a svojími vlastnosťami sú tieto tehly veľmi pevným a kvalitným materiálom, ktorý po zateplení urobí z domu dom pasívny. Strecha je rovná s odvedením daždovej vody mimo pozemok a tak vás neprekvapí ani najväčší dážď. Jedná sa o uzavretú hrubú stavbu a teda je uzavretá oknami s izolačným trojskom a predprípravou na všetky moderné vymoženosti, ako podlahové kúrenie, tepelné čerpadlo, či solárne panely. Všetko je však vo vašej réžií a vy si tak môžete dokončiť svoj vlastný domov.

Dom je postavený na mierne svahovitom pozemku s výmerou až 980m2 a jeho sklon vám priam ponúka možnosť realizácie zaujímavej záhradnej architektúry. Navyše priestor za pozemkom je neuveriteľný, pretože ho pokrývajú lúky a lesy, a vy sa tak môžete každý deň vybrať so psami na prechádzku alebo na cyklotúru. Ulica, na ktorej je dom postavený, patrí v Kráľovciach medzi najlepšie a najnovšie, pretože sú tu postavené len nové domy s výbornými susedmi. 

Obec Kráľovce sa nachádza len 10km od Košíc a po diaľnici D1 to máte naozaj za 10 minút do mesta. Taktiež diaľnica spája aj dve najväčšie mestá na východe a preto môže byť táto nehnuteľnosť zaujímavá aj pre prešovčanov. V obci sa nachádza naozaj všetko dôležité, ako napríklad škôlka, ZŠ, 2x potraviny, pošta a samozrejme autobusové spojenie s Košicami a Prešovom.

Už len samotná lokalita v kľudnom prostredí s lúkami za chrbtom bude veľkým lákadlom, navyše ak to spojíme s rýchlou dostuponosťou do Košíc, tak nemáte nadčím rozmýšľať. Dom si dokončíte podľa vlastných požiadaviek a vďaka doteraz kvalitnej výstavbe už nebudete musieť riešiť opravy, alebo sa báť nejakých problémov. So 6 izbami, 2 kúpeľnami, 2 WC, obývačkou a kuchyňou, asi v okolí nenájdete väčší dom. 

Cena domu je 212 000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti, preto ak vás ponuka zaujala, pokojne mi zavolajte na číslo 0911 337 969 a rád vám ho ukážem osobne. 

Detaily

Aktualizované dňa 26 septembra, 2021 v 6:32 pm
  • ID inzerátu: G-56713
  • Cena: 212 000€
  • Stav nehnuteľnosti : Predaj

Ďalšie detaily

  • Mesačné náklady:

Naplánujte si prehliadku

Vaše informácie

Podobné nehnuteľnosti


Subjekt Webnetic s. r. o. nenesie žiadnu zodpovednosť v súvislosti s informáciami uvedenými v inzercii.

Porovnajte inzeráty

Porovnaj
Diamondreality
  • Diamondreality