REZERVOVANÉ | NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA , KOMÁROVCE

  • 149 000€
, Komárovce, Slovensko, , Slovensko

Prehľad

ID inzerátu: G-56743

Adresa

  • Mesto Komárovce
  • kraj Slovensko
  • Krajina Slovensko

Popis

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 novostavby rodinných domov v obci Komárovce.

>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/202RyOYHk8E

Nájsť cenovo dostupný dom v rámci Košíc je pre väčšinu ľudí doslova nemožné a preto sa obhliadajú po domoch v okolí Košíc. V dostupnosti 20 km od Košíc ich máte mnoho, ale čo kedy ste vlastnili práve ten s najlepšou cenou? Práve ste ho našli!

Na predaj ponúkame 4 izbové domy s krásnym rovinatým pozemkom o výmere 633m2. K domom vedie obecná prístupová cesta a momentálne sú domy vo výstavbe. Najväčšou výhodou domu je, že je možné ho dokončiť úplne na kľúč a teda vám stačí si len priniesť osobné veci a môžete začať bývať. Dom je dispozične rozdelený na vstupnú chodbu, hlavnú kúpeľňu s vaňou a sprchovým kútom, samostatným WC, 2x detská izba, hlavná spálňa so šatníkom/vlastnou kúpeľňou a obývačky spojenej s kuchyňou. Z obývačky a hlavnej spálne sa vychádza na krásnu terasu cez francúzske okná, ktoré perfektne presvetľujú celý dom. 

Dom A1 : REZERVOVANÉ

Dom A2 : REZERVOVANÉ

Termín dokončenia oboch domov do stavu na kľúč je december/2021.

Dom je postavený z porobetónu YTONG, bude vyzerať presne ako na vizualizáciách. V stave na kľúč bude dom pripravený na bývanie a to konkrétne: zakopaná žumpa 12m3, rovná strecha s vyspádovaním na severnú stranu, plastové 6 komorové okná s trojsklom, všetky rozvody elektriky, vody, kúrenia (podlahové kúrenie), krbová vložka aj s osadením, znížené stropy, komplet dokončenie kúpeľní vrátane sanity, komplet dokončenie podláh podľa vlastného výberu, obložkové zárubne a dvere z masívu, bojler, tepelné čerpadlo a kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (rúra, umývačka, kávovar, digestor). Samozrejmosťou je aj kolaudácia domu.

Domy budú spĺňať energetickú triedu A0, čím sa výrazne znížia vaše doterajšie náklady na bývanie. Vzhľadom na fakt, že v obci absentuje kanalizácia, budú domy napojené na murovanú žumpu, ale voda bude priamo z obecného vodovodu.

Obec Komárovce sa nachádza presne 20 kilometrov južne od Košíc a rýchlou dostupnosťou do mesta sa stáva ďalšou z obcí, ktoré sa postupne rozrastajú a kde si čoraz častejšie ľudia z mesta stavajú svoje nové domovy. Samozrejme v obci nájdete základné potreby pre život ako potraviny, pizzériu, detské ihrisko, ale rozhodne väčšie možnosti ponúkajú práve Košice alebo 10 km vzdialená Šaca. 

Ak vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na čísle 0911 337 969

Detaily

Aktualizované dňa 26 septembra, 2021 v 6:33 pm
  • ID inzerátu: G-56743
  • Cena: 149 000€
  • Stav nehnuteľnosti : Predaj

Ďalšie detaily

  • Mesačné náklady:

Naplánujte si prehliadku

Vaše informácie

Podobné nehnuteľnosti


Subjekt Webnetic s. r. o. nenesie žiadnu zodpovednosť v súvislosti s informáciami uvedenými v inzercii.

Porovnajte inzeráty

Porovnaj
Diamondreality
  • Diamondreality