REZERVOVANÉ | NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT, WURMOVA ULICA

 • 174 900€
Wurmova, Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovensko, , Slovensko
Predaj
Wurmova, Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovensko, , Slovensko
 • 174 900€

Prehľad

ID inzerátu: G-56874

Adresa

 • Adresa Wurmova
 • Mesto Košice - mestská časť Sídlisko KVP
 • kraj Slovensko
 • Krajina Slovensko

Popis

REZERVOVANÉ

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj priestranný 4 izbový byt na krásnom Sídlisku KVP, na Wurmovej ulici.

>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/BBa1mdhBeyg

Od začiatku je cítiť rodinnú atmosféru a všetko je tomu prispôsobené. Zaujme hlavne to, že sa jedná o 4 izbový byt a teda je už na vás, či využijete každú izbu pre svoje deti, alebo z jednej z nich spravíte šatník či pracovňu. Každý tu bude mať svoje miesto a denná časť je prispôsobená pre spoločné chvíle. Dokonca sa tu zmenila aj dispozícia, aby sa v obývačke zväčšil priestor o čosi viac. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí, ktoré však nemôžeme v žiadnom prípade vnímať ako nevýhodu. Veď akoby sme mohli, keď nemusíte čakať na výťah a s nákupom vybehnete po 10tich schodoch rovno do bytu. Nemusíte sa obávať ani zlodejov, pretože keď hovorím vyvýšené, tak naozaj sú okná vo výške minimálne 2 metrov od zeme. Aktuálne je bytovka v pôvodnom stave, našťastie je schválená rekonštrukcia výťahu, spoločných priestorov a zateplenia. Všetky spomínané časti bytovky by sa mali dokončiť do konca tohto roka.

Dispozične je byt pekne rozdelený, kedy sa po vstupe do bytu ocitneme v zádverí a po ľavej strane máme dve izby. Jedna väčšia, ktorá môže byť domovom až dvoch detí a menšia, ktorá je aktuálne využívaná ako šatník a pracovňa dokopy. Na pravej strane sa nám otvoril krásny obývačkový priestor. Samostatná spálňa je rovnako ako aj obývačka orientovaná na východ a vaše rána budú nádherné slnečné. Kuchyňa s loggiou a dvoma detskými izbami sú orientované na západ. V strede bytu je oddelená kúpeľňa s WC, kde boli už vymenené stupačky, rozvody vody a plynu. Celý byt prechádzal počas rokov rekonštrukciami a asi najväčšia prebehla pred 5 rokmi. V tomto roku sa čiastočne vymenili aj elektrické rozvody v polovici bytu, vymenili sa podlahy, zárubne a dvere. Poslednou investíciou bola úplne nová kuchynská linka s novou dlažbou a spotrebičmi.

Na obe strany od bytu sú potraviny COOP a Milkagro, viacero detských ihrísk, ZŠ Drabova, MŠ Dénešová či Aréna Sršňov. Nedostatok parkovacích miest vám nebude znepríjemňovať príchody domov, pretože bez problémov zaparkujete blízko bytu. 4 izbových bytov je v tejto lokalite ako šafranu a preto je táto ponuka, vzhľadom na jej stav a umiestnenie veľmi zaujímavá. Byt je voľný od 1.7. Cena tohto bytu je 174 900 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na čísle 0911 337 969

Detaily

Aktualizované dňa 26 septembra, 2021 v 6:34 pm
 • ID inzerátu: G-56874
 • Cena: 174 900€
 • Stav nehnuteľnosti : Predaj

Ďalšie detaily

 • Mesačné náklady:

Naplánujte si prehliadku

Vaše informácie

Podobné nehnuteľnosti


Subjekt Webnetic s. r. o. nenesie žiadnu zodpovednosť v súvislosti s informáciami uvedenými v inzercii.

Porovnajte inzeráty

Porovnaj
Diamondreality
 • Diamondreality