REZERVOVANÉ | NA PREDAJ VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT, JANIGOVA ULICA

 • 139 990€
Janigova, Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovensko, , Slovensko
Predaj
Janigova, Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovensko, , Slovensko
 • 139 990€

Prehľad

ID inzerátu: G-56968

Adresa

 • Adresa Janigova
 • Mesto Košice - mestská časť Sídlisko KVP
 • kraj Slovensko
 • Krajina Slovensko

Popis

REZERVOVANÉ
Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj veľký 3 izbový byt s výmerou 77m2 na sídlisku KVP, ulica Janigova.

>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/fsxTh5ZVy2c

Hľadáte aspoň 3 izbový byt, ale bežná výmera vám nepostačuje? Mám pre vás riešenie v podobe tohto 3 izbového bytu s krásnou výmerou 77m2 a 4 metrovej loggie. Samotný byt sa nachádza na najvyššom 12. poschodí s už zrekonštruovanou strechou a tak sa nemusíte báť ani silných dažďov. Navyše vám nad hlavou už nikto neznepríjemňuje bývanie, čo je príjemným bonusom, ale rozhodne najväčším plusom bývania na najvyššom poschodí je nádherný panoramatický výhľad z loggie na celé okolie.

Nie len strecha, ale aj byt prešiel rekonštrukciou v roku 2017. Nové podlahy, zárubne, dvere, omietky, vymenené boli aj stupačky, rozvody vody a elektriky. Tie však len čiastočne, v najdôležitejších častiach bytu, na chodbe, v kúpeľni, wc a kuchyni. Zvyšné tri izby majú okrem pôvodných rozvodov aj pôvodné podlahy, čo však nie je prekážkou k okamžitému nasťahovaniu.

Dispozične je byt rozdelený naozaj vynikajúco. Po vstupe do bytu sa ocitnete v obrovskej chodbe, odkiaľ sa už dostanete do každej izby. Skvelé je, že každá je samostatná a keď začneme od začiatku, tak po pravej strane sa dostanete do hlavnej spálne s loggiou, detskej izby a veľkej obývačky. Na ľavej strane sú kúpeľňa s vaňou a krásnym obkladom, samostatné wc a moderná kuchynská linka so spotrebičmi a jedálenským stolom. V tomto byte vám nebude chýbať vôbec nič. Priestor vám poskytuje dostatok miesta pre vašu rodinu a samostatné izby dostatok súkromia. Hlavná časť bytu, obývačka, je naozaj priestranná a tak spoločné chvíle budú radosťou. K bytu prislúcha aj pivnica.

Ulica Janigova sa nachádza v skvelej lokalite a okolo bytu je všetko dôležité, čo k životu potrebujete. Hneď za bytovkou sú potraviny Klas, ZŠ a MŠ Janigova, pizzéria, detské ihrisko. Najvyššie poschodie vám zaručí maximálny kľud po náročnom dni a tento skvelý byt už len čaká, kedy sa stane vašim novým domovom.

Cena tohto bytu je 139 990 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na čísle 0911 337 969

Detaily

Aktualizované dňa 26 septembra, 2021 v 6:34 pm
 • ID inzerátu: G-56968
 • Cena: 139 990€
 • Stav nehnuteľnosti : Predaj

Ďalšie detaily

 • Mesačné náklady:

Naplánujte si prehliadku

Vaše informácie

Podobné nehnuteľnosti


Subjekt Webnetic s. r. o. nenesie žiadnu zodpovednosť v súvislosti s informáciami uvedenými v inzercii.

Porovnajte inzeráty

Porovnaj
Diamondreality
 • Diamondreality